כך נולדה לה קולקציה 

את הקולקציה החדשה לקיץ 2021  עיצב אורי להבי בזמן הסגרים, בשקט של הסטודיו ובעבודה מהבית. דווקא בימים ההם שהכל נראה עגום, היצירתיות הייתה צבעונית מתמיד. כנראה שזה מה שצריך כדי לשרוד את התקופה הזו.

"הרעיונות לקולקצית הקיץ הגיעו מהרגעים הקטנים של החיים. אז אמנם לא נסעתי לאף תערוכה או שווקים בעולם, אבל מצאתי שילובי צבעים מפתיעים בארונות המטבח, בפינת רחוב, בסדרה של נטפליקס ( רמז: אמילי בפריז). הדברים הפשוטים הפכו השנה להיות מרכז החיים והאמת, שאני אסיר תודה על כך. לא תמיד צריך לנסוע חצי עולם כדי לגלות אותו. דווקא כשהיינו סגורים בבתים עם הגבלת תנועה, דמיינתי קולקציה של חופש, מלאת הומור שאומרת כולה הנאה מהחיים".

הקורונה שינתה את כללי המשחק: "הסחר העולמי השתנה בצורה משמעותית. פחות אוניות, סיבובים ארוכים יותר, פחות מפעלים של חומרים עובדים. להשיג את החומר הנכון הפך להיות אתגר עוד יותר גדול."

אז מה צפוי לנו הקיץ הזה לאחר שבקיץ האחרון העברנו את רובו ללא הנאות? הרבה סנדלים שטוחים, כפכפים בסגנון ריזורט, שילובי עורות וחומרים לא צפויים, חיבורים מפתיעים בין עקבים מתכתיים לטקסטורות גיאומטריות וחייתיות. הקולקציה תהיה מזוהה עם רצועות דקיקות שעוטפות את הרגל על גזרות שטוחות, ישולבו רפידות אלסטיות ורצועות גומי באינטרפטציה עדכנית, חומרים טכנולוגיים משולבים בטכניקות מסורתיות. לטובת הנשיות שאולי קצת נשכחה והוסבה לטרנינג, יחזרו העקבים ופלטפורמה בזווית חדשה, גזרות אמיצות עם חיתוכים מפתיעים בהשראת בוקרים ונעלי אוקספורד.

הצבעים הבולטים: שחור עם נגיעות של מטאלים ולבן, כחול, ירוק - ה'פאשן' קולור, הצבע היותר חצוף של העונה. כאמל- מלך העונה. הצבע השולט במלתחה השנה, ואף בעיצוב, אדריכלות ואפילו באמנות. בשילוב עם צהוב, כתום או אדום. משמנת ועד חום שוקולד עם נטייה לכיוון הירוק זית.

טווח מידות 36-42
טווח מחירים 650-950 ש"ח

יש לך שאלות?

צרי קשר ונשמח לעזור.